ଅନର୍‌ ଲଞ୍ଚ୍‌ କଲା ଆକର୍ଷଣୀୟ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍: ରହିଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଫିଚର

0
102

ଅନର୍‌ ଆଣିଛି ଦୁଇଟି ବଜେଟ୍‌ର ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ୍‌। ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ Honor 7A Honor 7C ଲଞ୍ଚ୍‌ ହୋଇଛି। ଏହିଦୁଇଟି ଫୋନ୍‌ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଓ ଆମାଜନରେ ଉପଲବ୍ଧ। Honor 7Aର ଦାମ୍ ଭାରତରେ ୮,୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି। ଏହାକୁ ଗ୍ରାହକମାନେ ମେ୨୯ ତାରିଖ  ଦିନ ୧୨ଟା ପରେ ଫ୍ଲିପ୍‌କାର୍ଟରୁ କିଣିପାରିବେ। ସେହିପରି Honor 7Cର ଦାମ୍‌ ଭାରତରେ ୩ଜିବି-୩୨ଜିବି ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟର ଦାମ୍‌ ୯,୯୯୯ ଟଙ୍କା ଓ ୪ଜିବି-‌୬୪ଜିବି ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟର ଦାମ୍‌ ୧୧,୯୯୯ ରହିଛି। ଗ୍ରାହକ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌କୁ ମେ ୩୧ ତାରିଖ ଦିନ ୧୨ଟାରୁ ଆମାଜନ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆରୁ କିଣିପାରିବେ। ଦୁଇଟିଯାକ ଫୋନ୍‌ ବ୍ଲାକ୍‌,ବ୍ଲୁ ଓ ଗୋଲ୍ଡ କଲର୍‌ରେ ଉପଲବ୍ଧ।

ସବୁଠୁ ଖାସ୍ କଥା ହେଉଛି ଲଞ୍ଚ୍‌ ଅଫର୍‌ ଭାବେ ରିଲିଆନ୍ସ୍‌ ଜିଓ ତରଫରୁ ୨,୨୦୦ ଟଙ୍କା କ୍ୟାସ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ ଅଫର ମିଳିବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ Honor 7Aସହ ୫୦ଜିବି ଡାଟା ଓ Honor 7C ସହ ୧୦୦ ଜିବି ଡାଟା ମାଗଣ ମିଳିବ।

Honor 7A ଡୁଆଲ ସିମ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ Honor 7A ଆଣ୍ଡ୍ରେଡ୍ ୮.୦ ଓରିଓ ବେସ୍ଡ EMUI୮.୦ରେ କାମ କରେ। ଏଥିରେ ୫.୭ ଇଞ୍ଚ୍‌ର ଏଚ୍‌ଡି (୭୨୦ x ୧୪୪୦) ଆଇପିଏସ୍ ଏଲ୍‌ସିଡି ଡିସ୍‌ପ୍ଲେ ଦିଆଯାଇଛି। ଏହି ସ୍ମାର୍ଟପୋନ୍‌ରେ ୩ଜିବି ରାମ୍‌  ଓ ଅକ୍ଟା-କୋର କ୍ୱାଲକମ୍‌ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍‌ ୪୩୦ ପ୍ରୋସେସର ଦିଆଯାଇଛି। ଏଥିରେ ୩୦୦mAhର ବ୍ୟାଟେରୀ ଉପଲବ୍ଧ। ଏଥିସହ ଏହି ଫୋନ୍‌ରେ ୧୩ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଓ ୨ ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଡୁଆଲ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି। ଏହାର ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ସଫ୍ଟ ସେଲଫି ଲାଇଟ୍‌ ସହ ୮ ମେଗା ପିକ୍ସେଲର କ୍ୟାମେରା ରହିଛି। ଫୋନ୍‌ର ଇଣ୍ଟରନାଲ ମେମୋରି ୩୨ ଜବି ରହିଛି ଯାହାକୁ ୨୫୬ ଜିବି ଯାଏଁ ବଢ଼ାଯାଇପାରିବ।

Honor 7C ଏହି ଡୁଆଲ ସିମ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ ଫୋନ୍‌ଟି ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ୮.୦ ଓରିଓ ବେସ୍ଡ EMUI୮.୦ରେ କାମ କରେ। ଏଥିରେ ୫.୯୯ ଇଞ୍ଚ୍‌ର ଏଚ୍‌ଡି(୭୨୦ x ୧୪୪୦ ପିକ୍ସେଲ) ଆଇପିଏସ୍ ଡିସ୍‌ପ୍ଲେ ଦିଆଯାଇଛି। ଏଥିରେ ୩ ଜିବି/ ୪ଜିବି ରାମ୍‌ ସହ ଅକ୍ଟା-କୋର କ୍ୱାଲକମ୍‌ ସ୍ନାପ ଡ୍ରାଗନ ପ୍ରୋସେସର ଦିଆଯାଇଛି। ଏଥିସହ ଏହି ଫୋନ୍‌ରେ ୧୩ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଓ ୨ ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଡୁଆଲ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି। ଏଥିସହ ଫୋନ୍‌ରେ ୧୩ ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଓ ୨ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଦୁଇଟି ରିୟର କ୍ୟାମେରା ରହିଛି। ଏହାର ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ସଫ୍ଟ ସେଲଫି ଲାଇଟ୍‌ ସହ ୮ ମେଗା ପିକ୍ସେଲର କ୍ୟାମେରା ବି ଉପଲବ୍ଧ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here